OEG no. 516000842
Number of collectors: 4
Mounting type: Flat roof horizontal
Gross area [m²]: 10.12
Aperture area [m²]: 9.4
included storage tanks: Tank-in-tank combined storage tank
Tank capacity [litres]: 350 | 150
Numberofsmooth-pipeheatexchangers: 1
Application: Heating and drinking water
Series:
4plus

4plus

4plus
Manufacturer OEG
Brand 4Plus
Weight [kg] 436.8
Notes
Solar Keymark 011-7S1494 F

Solar Keymark 011-7S1494 F

Solar Keymark 011-7S1494 F
Delivery by forwarding agency

Delivery by forwarding agency

Delivery by forwarding agency
10-year warranty on the cylinder

10-year warranty on the cylinder

10-year warranty on the cylinder
Customs tariff number 84191900
en
Question (Tank capacity [litres]: 620 | 180)

Beste Ls, zit hier een duidelijke installatiehandleiding bij? En hoeveel leiding zit er bij om de collectoren aan te sluiten op de buffer ?

Answer OEG:

Uitgebreide montage- en bedieningshandleidingen vindt u bij de betreffende producten in de levering. In principe is het aanbod gericht op installatiebedrijven met de nodige vakkennis.

De leidingen naar de collector zijn niet inbegrepen in de levering, aangezien elke installatie specifieke eisen stelt.

Meestal wordt voor 4 collectoren graag DN16 of DN20 voorgeïsoleerde Twin-Well-buis gebruikt, afhankelijk van de lengte en hoogte. Voorbeeld nr. Corrugated double stainless steel pipe DN 20 with 13 mm insulation.

Om de aansluitingen op de juiste lengte te snijden, zijn een buissnijder, een hamer en een passende matrijs nodig.

You have to be logged in to ask a question

No customer reviews yet

In order to give a review, you have to be logged in.